Darmowa dostawa od 250,00 zł

Multimasking - co to takiego i u kogo się sprawdzi?

2019-11-12
Multimasking - co to takiego i u kogo się sprawdzi?
Multimasking to nic innego, jak nakładanie na skórę dwóch lub więcej maseczek w jednym czasie. Nie chodzi jednak o ich zmieszanie, a o nakładanie danego produktu w partie, które tego najbardziej potrzebują. Przykładem może być nałożenie maseczki oczyszczającej w strefie T, a nawilżającej na policzkach. Nietrudno się zatem domyślić, że jest to szczególnie polecana metoda nakładania maseczek dla cer mieszanych, ale nie tylko!

Tak naprawdę każdy rodzaj cery może czerpać korzyści z takiego miejscowego nakładania maseczek. Z reguły nasza skóra różni się nieco w zależności od partii na którą spojrzymy - na przykład pory rozszerzone są mocniej na czole czy nosie, podczas gdy na policzkach są niemal niewidoczne. Podobnie może być z innymi problemami skóry - być może pojawiły się nam niedoskonałości na linii żuchwy, za to reszta skóry jest lekko przesuszona. W takim właśnie momencie idealnie sprawdzi się multimasking.

Ta metoda pozwoli nam odpowiedzieć dokładniej na aktualne potrzeby naszej skóry, jak również zaoszczędzić nieco czasu. Bo oczywiście możemy nakładać różne maseczki jedna po drugiej, ale potrwa to zdecydowanie dłużej. Dzięki tej metodzie nie pogorszymy też niektórych problemów naszej cery - nie przesuszymy mocniej policzków maseczką oczyszczającą, albo nie podrażnimy obszarów bardziej wrażliwych produktem złuszczającym.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 30 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-20
Szybką dostawą paczka dobrze zabezpieczona
2024-07-19
Szybka i sprawna wysyłka. Polecam
pixel